top of page

משלוחים והחזרת מוצרים
 

משלוחים

AEM מבקשת לסייע לכם בבדיקת התאמת האוזניות, על כן אנו מעדיפים תמיד לפגוש אתכם, לתת לכם באופן אישי את המוצר כך גם נוכל להסביר ולסייע בהדרכה על פי נסיוננו בתחום.

מוצרי מדף הקיימים במלאי ניתן לאסוף תוך 24 לאחר התשלום בתיאום עם AEM. 

במידה ואתה מעוניין במשלוח (כל משלוח אחר) יהיה עליך לתאם את השליחות במוקד שירות הלקוחות ולשלם בנוסף עבור המשלוח המוזמן על פי עלותו בתוספת ביטוח. מחירי השליחויות יצוינו בשיחה בעל פה ויבוצעו רק לאחר אישורך בכתב ותשלום עבורם.

אוזניות UE בהתאמה אישית לאחר ביצוע התבנית במעבדה, תשלח התבנית על ידי AEM ליצרן בארצות הברית, שם ייצרו את האוזניות לכל היותר תוך 21 ימי עסקים של ארצות הברית. עם אישור. עם הגעת האוזניות ל AEM תשלח אליך הודעה להגיע לאסוף אותם.

אוזניות Vision Ears בהתאמה אישית לאחר ביצוע התבני תבמעבדה, תשלח התבנית על ידי Aem ליצרן בגרמניה, שם ייצרו את האוזניות לכ היותר תוך 28 ימי עסקים של גרמניה, עם אישור, עם הגעת האוזניות לAEM תשלח אליך הודעה להגיע לאסוף אותם.

באוזניות בהזמנה אישית, יש להגיע לאסוף את המוצר על מנת לבדוק שהוצר הגיע תקין ואכן מתאים בדיוק לאוזן שלך.

מאחר ותהליך הרכישה, ההזנה והייצור תלויה בגורמים שונים, כפי שפורט לעיל, לרבות ; יצירת תבניות אוזן, משלוחים בין לאומיים, ייצור בהתאמה אישית, שחרור ומכס ועוד , ייתכנו עיכובים שאינם תלויים ב AEM.

AEM  לא תהיה אחראית לעיכוב במסירת המוצר מסיבות שאינן תלויות בה, לרבות אך לא רק; כח עליון, שביתות והשבתות, פעולות איבה ומבצעים צבאיים, תקלות טכניות אצל היצרן או בחברת השליחויות.

מדינות ביטול והחזרת תשלומים

מיד עם קבלת המשלוח, עליך לוודא את המוצר שהתקבל ולוודא שמדובר במוצר המוזמן ובחשבונית מתאימה.

מוצרי מדף על פי חוק הגנת הצרכן ניתן להחזיר מוצר פגום, שאינו תואם את הרכישה, שסופק באיחור או שההסכם בגינו הופר - עד 14 ימים מיום שהתקבל אצלך. יש להודיע בכתב לAEM תוך 24 שעות מקבלת המוצר את דרישת הביטול. המוצר יתקבל ב AEM רק באריזה מקורית והכל בהתאם להוראות החוק.

AEM לא תוכל לאשר החלפה, זיכוי או החזר כספי עבור מוצר שאריזתו נפתחה, מוצר שנעשה בו שימוש, נפגם או ניזוק מכל סיבה שהיא.

ככל שהמוצר הוחזר מסיבה אחרת (ושאינה מפורטת בחוק) ישלם הלקוח עבור שילוח המוצר ל AEM על חשבונו ויישא בדמי ביטול בגובה 100 ₪ או 5% - לפי הנמוך.

מוצרים מותאמים אישית - אוזניות UE בהזמנה אישית, או כל מוצר שהוגדר כייצור מיוחד על פי דרישה, נוצר במיוחד בשבילך ומתאים רק למידות האוזון האישיות שלך. למוצר זה אין כל ערך עבור אדם אחר ולכן מרגע משלוח התבנית לייצרן אין לבטל את ההזמנה, אין החזר כספי, אין זיכוי ואין החלפה.

ביטול הזמנה על ידי AEM

AEM רשאית לבטל הזמנה ולהחזיר לך את הכסף במקרים הבאים: * אם המוצר המבוקר אינו במלאי או לא ניתן לייצור על ידי LOGITECH, * אם בוצעה הזמנה בניגוד לתקנון זה או בניגוד לחוק *אם ללקוח יש חוב כספי ל AEM שלא שולם * אם לא מתאפשרת רכישה באמצעות כרטיס האשראי.

אחריות

אחריות על המוצרים היא אחריות יצרן בלבד אשר ניתנת על ידי חברת Logitech.

ניתן לראות את אחריות היצרן בקישור הבא : https://pro.ultimateears.com/support.

כל ענין שידרוש תיקון של המוצר שרכשת יועבר לתיקון במעבדה של Logitech  בארצות הברית בכפוף לאחריות היצרן ולהוראות השימוש במוצרים, אשר צמודים למוצר.

AEM מקשרת בלבד בינך ובין חברת Logitech לצורך סיוע ברכישת המוצרים ואין לה אפשרות לתקן את המוצרים או לתת אחריות עבורם. עם חתימה על תקנון זה, אתה מצהיר כי ברור לך באופן מוחלט ש AEM אינה מעניקה כל אחריות על המוצרים שנרכשו באתר וכי קיום האחריות מוטל על Logitech  בלבד. עם רכישה אתה מצהיר כי לא תהיה לא כל טענה כלפי AEM הקשורה באחריות המוצר, טיבו, איכותו או נזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בו.

AEM מעניקה ללקוחות שלה שירות אישי ועל כן ככל שתהיה כל תקלה, נשלח את המוצר לתיקון אצל היצרן בארצות הברית, אולם אין בכך כדי להטיל כל אחריות הקשורה במוצר על AEM.

לתשומת ליבך, על פי הוראות היצרן  – אין אחריות לנזק או תקלה שמקורם: קורוזיה, נפילה, הזעה תאונה, נזק מכוון, הזנחה, מוצר שתוקן על ידי גורם שאינו מורשה ושינוי של האוזניות

 

ככל שהמוצר הגיע אליך כשאריזת המשלוח פגומה או אריזת המוצר פגומה – נא צור איתנו קשר ללא דיחוי ובקש מהשליח לציין את הנזק על גבי טופס מסירת המשלוח, על מנת שנוכל לסייע לך במקרה של תקלה בשליחות אינה תלויה בנו.

 

עלויות וזמני משלוח לתיקון במסגרת אחריות -

זמן תיקון המוצר - מכיוון שהמוצר נשלח לתיקון במפעל היצרן בארצות הברית, מתוקן במעבדה שם ומוחזר לישראל לאחר מכן – הטיפול כולו מיום קבלת המוצר עלול לארוך עד 30 ימי עסקים.

 

עלויות משלוח – במהלך תקופת אחריות המוצר על ידי היצרן, וככל שהמוצר יתוקן במסגרת האחריות ישלם הלקוח לחברת AEM רק עבור עלויות משלוחים ליצרן ומהיצרן כולל ביטוח שליחות, רשומון מכס ייצוא ועמילות מכס בישראל סך הכל 650 ₪. 

שירות ותיקונים
 

בחודש הראשון החל מקבלת האוזניות ולמשך החודש הראשון בלבד.  אם מידת האוזניות אינה מתאימה לכם – ניתן לשלוח את האוזניות לתיקון על חשבון היצרן ללא עלות משלוח

לא תתקבל מידה לתיקון לאחר חודש מיום קבלת האוזניות על ידי הלקוח.

לאחר תום תקופת האחריות, על אחריות היצרן (ניתן לראות את תנאי האחריות  באתר היבואן (לינק פעיל) ) או בכל מקרה של תיקון אשר אינו במסגרת האחריות, AEM מעניקה שירות לשליחת המוצר לשירות התיקונים בחברת היצרן בארצות הברית.

עלות התיקון שלא במסגרת אחריות הינה 1,460 ₪ כולל משלוחים ומע"מ

תשומך ליבך, כי התיקון כפוף ליכולת היצרן לתקן את המוצר, וכי ייתכנו תקלות שהן בלתי ניתנות לתיקון כמו שבר משמעותי  או כל דבר אחר המופיע באחריות היצרן.

bottom of page